atsiliepimai

Pirmiausia man labai tinka lankstus grafikas. Esu patenkinta Tomo pamokomis. Jis įdomus kaip mokytojas ir kaip žmogus. Naudoja įvairias mokymo technikas, kurių anksčiau nėra tekę matyti. Pvz. „smegenų apšilimas“ – blic atsakymai į klausymą, duoda įdomių užduočių namų darbams. Tai paįvairina mokymąsi, o man labai svarbu, kad mokymasis nebūtų nuobodus. Taip pat turiu pasakyt, kad mokytis ne ofise (t.y. tame pačiame kabinete), o kitokioje aplinkoje, pvz. kavinėje, sakurų parke ant žolės, visada buvo mano maža svajonė. Nes kai užsibūni vienoje vietoje, pripranti prie mokytojo, pradedi jaustis labai saugus. O kai tenka kalbėti kitur, jau būna sunku. Kai pirmą kartą su Tomu susitikome kavinėje, man net vienu metu gerti kavą ir kalbėtis/galvoti angliškai atrodė labai sudėtinga. O jei dar šalia kito staliuko atsisėsdavo žmogus, bijodavau, kad tik neišgirstų mano baisaus anglų tarimo. Keli tokie kartai ir aš jau jaučiuosi puikiai. Taigi, manau, kad mažos stresinės situacijos man padeda nebijoti drąsiai kalbėti. Todėl ir toliau norėčiau šios praktikos.

Jurgita, UAB PAKMARKAS

Mokytoja Gražina man labai patinka: saikingai reikli, gerai ir suprantamai paaiškina, atsako į klausimus, palaiko gerą mokymosi tempą, skatina/motyvuoja mokytis žodžių (mini testai, kontroliniai prieš pamoką). Ji labai atsakinga, dėmesinga, profesionali.

Diana, UAB EVA GRUPĖ

Na, ką galiu pasakyti apie jūsų kursus… tikrai neblogi. Jei mokėčiau geriau anglų kalbą, manau, būtų dar daugiau naudos. Superinis aptarnavimas, lankstumas. Man labai padėjo “persilaužti” kalbėjime. Patiko, kad nereikia niekur važiuoti, sėdėti ir sausai klausyti taisyklių. 10 balų!

Sandra, UAB EMPOWER

Mano atsiliepimai ir rekomendacijos apie COTEM tik patys geriausi ir šilčiausi. Nepaisant to, kad mano mokymąsis truko labai trumpai. Pirmiausiai tai labai inovatyvus, lankstus ir profesionalus team’as. Su daug “teisingų” idėjų, kaip pvz. kontaktų vakaras. Asmeniškai man labai patiko, kad dėstytojas galėjo atvykti į “studento” vietą. Taupai savo laiką, nereikia niekur skubėti. Kitas labai svarus argumentas – dėstytojas buvo užsienietis. Ne visos užsienio kalbų mokyklos gali tai pasiūlyti.

Linkiu ir toliau išlikti tokiems t.y. kitokiems nei kiti!

Diana, DANSKE BANKAS

Pamokos liuks, nauda akivaizdi. Vienu žodžiu, viskas nuostabu.

Saulius, UAB ANGARAI IR PAVILJONAI

Dar kartą noriu patvirtinti, kad Irina- puiki mokytoja. Pabrėžčiau ypač aukštą jos kompetenciją, jos pamokos niekada nebūna nuobodžios, pateikiama medžiaga išsami ir tikrai ne iš vienos knygos. Tobuliname gramatikos žinias, laviname kalbėjimą ir klausymą. Pabrėžčiau mokytojos reiklumą- nežiūrint puikios atmosferos pamokų metu, Irina tikrai reikalauja dirbti ir siekia gero galutinio rezultato,- tai tikrai išskirtinis bruožas, ko kitiems mano anksčiau sutiktiems mokytojams, deja, trūkdavo . Tikrai džiaugiuosi, kad tenka dirbti būtent su šia mokytoja.

Vytautė, UAB NESTE LIETUVA

Vertinant pačius mokymus, nieko blogo pasakyti negaliu. Mokytoja puikiai išmano savo darbą, moka perteikti informaciją, gal net kartais per daug tos informacijos man būna, bet čia jau mano bėda, kad su ja nesusitvarkau.

Darija labai gera mokytoja, tikrai rekomenduočiau visiems, kas tik nori pasimokyti anglų. Ji tiksliai parenka temas, suranda užduotis, kiekvienai pamokai pasiruošia. Man viskas patinka, puikiai sutariame.

Viktorija, UAB NESTE LIETUVA

Labai gera atmosfera, mokytoja labai aiškiai išdėsto pamoką, niekados nepertraukė ir neprimetė savo minčių. Ši dėstytoja atitiko visus reikalavimus ir labai gerai jaučiausi pamokos metu. Ačiū jai. Ateityje norėčiau tik tokios destytojos.

Sigita, UAB INVEGA

3 dalykai, kurie ypač patiko kursų metu:

1. Dėstytoja leido daug kalbėti ir nepertraukinėdavo, nuolat taisydama mūsų klaidas, o tik patikslindama tais atvejais, kai būdavo reikšmingos, esminės klaidos. Tai, manau, paskatino nestresuoti ir kuo daugiau kalbėti.

2. Kiek kitaip, įdomiau buvo pateikiami kai kurių pratimų sprendimo būdai.

3. Užsėmimų metu nemažai klausėmės įvairių įrašų, kas padėjo mokytis išgirsti angliškus žodžius ir suprasti tekstą.

Asta, UAB INVEGA

Anglų kalbos pamokomis bei mokytoja Irina esu labai patenkinta. Labai patinka jos mokymo metodika, būdas, priimtinu ir suprantamu būdu pateikiama mokomoji medžiaga. Mokytoja puikai sugeba priversti mokytis.

Geda, UAB NESTE LIETUVA

Su mokytoja santykis labai geras, kvalifikacija taip pat puiki. Pamokose gaunam visko ko ir norėjom – ir klausymas, ir gramatika, ir kalbėjimas. Ypač patinka tai, jog mokytoja pastebi mūsų spragas ir tada lanksčiai keičia savo planą derindamasi prie mūsų poreikių.

Živilė, UAB NESTE LIETUVA

Nauda yra didžiulė, noras eiti toliau taip pat. Labai mums tinka jūsų ir mūsų mokytojos lankstumas pamokų tvarkaraščiui. Be lankstumo, mūsų atveju, būtų tiesiog neįmanoma susiderinti pamokų laiko. Labai mus žavi mokytojos Gražinos profesionalumas ir kalbos žinios, tartis, kiekvienos pamokos eiga ir intensyvumas. Žinoma, už Gražiną esame dėkingi Jūsų įmonei, ačiū:-).

Ligita, UAB BASF

I would like to kindly thank you for your professional effort and input while teaching me English. It was a great pleasure working with Mr Tom individually as well as the UAB Cotem  language school and its team.

Kęstutis, ERGO

 

Svetainės sprendimas: www.eidejos.lt