Kalbų mokymai Lietuvoje

COTEM ruošia individualiai pritaikytas užsienio kalbų ir komunikavimo mokymo programas. Atsižvelgdami į klientų poreikius, darbo sritį, esamą kalbos mokėjimo lygį, pageidaujamą rezultatą bei rezultato pasiekimo skubumą, pateikiame patį efektyviausią kalbos ir bendravimo mokymo sprendimą  bei jį įgyvendiname.

Kursų trukmė:

 • intensyvūs kalbos kursai – nuo kelių dienų iki kelių savaičių. Rekomenduojami, kai reikalingas skubus ir efektyvus rezultatas. Mokome Lietuvoje arba rekomenduojame intensyvius kursus užsienyje.
 • vidutinio intensyvumo – kelių mėnesių kursai, susitinkant keletą kartų per savaitę pageidaujamu laiku.
 • ilgalaikis bendravimas –  norintiems palaikyti esamą kalbos lygį ar jį nuolat kelti.

Visi COTEM mokymai yra interaktyvūs, praktiški ir motyvuojantys. Išklausius pilną kursą ir įvertinus pasiektą kalbos lygį suteikiamas Europos kalbinių lygmenų vertinimo standartus atitinkantis sertifikatas.

Susipažinkite su keliomis pagrindinėmis mūsų siūlomomis mokymo programomis. Pageidaujant jas jungiame, keičiame ir pritaikome pagal klientų poreikius.  Susisiekite su mumis ir mes paruošime mokymo programą, tinkančią Jums.

IELTS Exam practice – pasiruošimas IELTS egzaminuiielst

Entuziastinga ir profesionali COTEM komanda padės  pasiruošti IELTS (International English Language Testing System) tarptautiniam egzaminui: pasisemsite neįkainojamų  žinių, patobulinsite kalbinius įgūdžius (klausymą, kalbėjimą, skaitymą, rašymą) bei įgysite pasitikėjimo.

Jums tinka šis kursas, jei:

 • Pageidaujate stoti į daugelį Europos Sąjungos, Australijos ir Amerikos universitetų (Jums reikia išlaikyti šio egzamino Academic versiją)
 • Nenorite laikyti valstybinio anglų kalbos egzamino
 • Norite įsidarbinti svečioje šalyje,(Jums reikia išlaikyti General Training versiją).

Rekomenduojame šį kursą pradėti tiems, kurių kalbinis lygis- Intermediate (B1+). Siūlome įsivertinti lygį paspaudus šią nuorodą: www.cambridgeesol.org/index.html

Išsamesnę  informaciją  apie IELTS egzaminą rasite čia: www.britishcouncil.org/lithuania-education-exams-ielts.htm

Kurso trukmė:  mažiausiai 60 ak. val.

prepA Preparatory Course for Studies Abroad – paruošiamasis kursas studijoms užsienyje

Norite studijuoti užsienio šalies koledže ar universitete, tačiau  nepasitikite savo užsienio kalbos žiniomis?

Profesionali COTEM komanda sudarys Jums individualią studijų programą  pagal Jūsų pageidaujamą intensyvumą ir  padės pasiruošti šiam lemtingam žingsniui. Nejusite jokios įtampos ar mokyklinės atmosferos  ir  taip sparčiau  pasieksite užsibrėžtų tikslų.

Kurso metu sudaroma natūrali, autentiška aplinka. Vaidybinių situacijų pagalba įtvirtinamos įgytos žinios bei tobulinami įgūdžiai.

Kurso trukmė: mažiausiai  96 ak. val.

Fit for Business – anglų k. darbui

Padėsime įveikti konkrečius kalbos trūkumus, su kuriais Jūs susiduriate darbe. Tai interaktyvūs mokymai, kuriuose Jūs išmoksite, kaip bendrauti realiose savo kasdieninėse darbo situacijose anglų kalba.  Esant poreikiui – gilinsite savo gramatikos, klausymo ir supratimo, žodyno žinias, mokysitės kaip bendrauti per susirinkimus, vesti prezentacijas, bendrauti telefonu, derėtis ar tiesiog palaikyti pokalbį – mokysitės visko, ko gali prireikti darbe.

Kurso kalba: anglų k., pageidaujant – ir kitomis kalbomis.

Kurso trukmė: rekomenduojama mažiausiai 30 ak. val.

Socializing and Entertaining – anglų k. laisvalaikiui

COTEM rekomenduoja savo klientams tobulinti ir neformalaus bendravimo anglų kalbos žinias, kurios reikalingos priiminėjant svečius, palaikant pokalbį pietų metu ar tiesiog aprodant jiems Vilnių. Nors dauguma kalbų mokymų verslo žmonėms yra orientuoti į verslo kalbos įgūdžių tobulinimą, nemažai sandorių įvyksta būtent neformalioje aplinkoje. Svarbu, kaip save pateikiame, ar mokame laisvai bendrauti, išklausyti ir būti įdomūs pašnekovai. Tai interaktyvios, praktiškos studijos, kuriose galėsite išbandyti save, tobulinti savo šnekamosios kalbos žinias ir gilinsitės ne tik į kalbines, bet ir kultūrines bendravimo ypatybes.

Kurso kalba: anglų k., pageidaujant – ir kitomis kalbomis.

Kurso trukmė: pagal pageidavimą, rekomenduojama mažiausiai 30 ak. val.

Communication with Confidence – šnekamosios kalbos lavinimas

Nors dauguma mūsų moka anglų kalbą gana gerai, yra įvaldę žodyną ir susipažinę su kalbos gramatika, nemaža dalis žmonių vis tik nesijaučia galintys kalbėti laisvai. Mūsų patyrę specialistai padeda atsikratyti psichologinio barjero, trukdančio laisvai bendrauti užsienio kalba. „Ledus pralaužiame“ per diskusijas, atitinkamą grupių struktūrą, interaktyvius pokalbius ir popamokinę veiklą. COTEM klientai gauna tiek anglų kalbos praktikos, kiek tik gali jos įveikti.

Kurso kalba:  anglų k., pageidaujant – ir kitomis kalbomis.

Kurso trukmė: pagal pagedavimą, rekomenduojama mažiausiai 30 ak. val.

Intercultural Awareness – kultūrinių skirtumų studijos

COTEM kalbų studijose daug dėmesio skiriama tarpkultūrinio bendravimo ypatumų suvokimui. Iš tiesų pasaulyje mes ne tik kalbame skirtingomis kalbomis, bet ir mąstome kitaip, turime skirtingas vertybes ir etikos normas. Suprasdami savo ir kitų šalių kultūrinius, psichologinius, verslo ir kasdieninio bendravimo etiketo skirtumus turėsime pranašumą ne tik dirbdami tarptautinėje, bet ir mūsų regioninėje verslo erdvėje. Tai interaktyvios studijos, įtraukiančios klientus į savo ir užsienio kolegų kultūrinio identiteto, vertybių ir bendravimo normų suvokimą.
Studijų metu suvokiame, kas mums yra „kultūra“, susipažįstame su stereotipais ir juos laužome, nustatome konkrečius kultūrinius verslo iššūkius ir mokomės juos įveikti. Tai diskusinis analitinis kursas anglų kalba, kurio metu taip pat laviname ir savo šnekamosios kalbos įgūdžius, mokomės laisvai bendrauti užsienio kalba.

Kurso kalba: anglų k., kitos kalbos – pagal pageidavimą.

Kurso trukmė: pagal pageidavimą.

Specialized Language Courses – specializuotas kalbų mokymas

Mokome specializuotos anglų kalbos skirtingų profesijų atstovus:

Anglų kalba teisininkams
Anglų kalba medicinos darbuotojams
Anglų kalba personalo vadovams
Anglų kalba asmeniniams asistentams/sekretorėms
Anglų kalba IT specialistams
Anglų kalba aviacijos darbuotojams ir kt.

Kreipkitės į mus, jei turite konkrečių mokymo pageidavimų kitų profesijų atstovams.

Other languages (kitos kalbos)

 • Rusų
 • Vokiečių
 • Prancūzų
 • Italų
 • Ispanų
 • Portugalų
 • Graikų
 • Lietuvių (užsieniečiams)
 • Lenkų
Svetainės sprendimas: www.eidejos.lt